سنگینی بار شما تنها فشار دکمه است: لوازم خانگی Bosch

تمام لوازم خانگی Bosch با توجه خاص به منابع طبیعی تولید شده اند. چنانچه پایداری طبیعت زمینه کار ماست و توجه به طبیعت از مراحل قبل از تولید آغاز و تا بازیافت مواد بسته‌بندی ادامه می یابد. بهینه‌ترین مدل‌های محصولات Bosch را با نشان «مجهز به فناوری سبز» خواهید شناخت. با این محصولات، تنها با فشار یک دکمه حین انجام کارهای خانه به مسئولیت خود در قبال محیط زیست عمل می‌کنید. حتی سازگارترین لوازم خانگی ما با محیط زیست نیز قدرت بی همتایی دارند.

Bosch با فناوری سبز، پیشرو پایداری محیط زیست می باشد.

حدود 40% از امتیازهای ثبت‌شده Bosch به حفاظت از محیط زیست و استفاده محتاطانه از منابع مربوط می‌شوند. امروزه، لوازم خانگی Bosch در میان بهینه‌ترین‌ها و کم‌مصرف‌ترین‌های جهان هستند که این امری مهم هم به لحاظ محیط زیست و هم به لحاظ اقتصادی می باشد.

Bosch از هیچ چیز کم نمی‌گذارد. به جز وقتی که سخن از مصرف آب در میان باشد.

آیا سعی کرده‌اید که مصرف آب خود را به نصف کاهش دهید؟ Bosch این کار را کرده‌ است. Bosch از سال 1990  توانسته‌است مصرف آب محصولات خود را به بیش از نصف کاهش دهد.

در Bosch پسماند به معنای زباله نیست.

پسماند تولیدات در کارخانه های Bosch جمع‌آوری و جداسازی می‌شود و اکنون 92% آن نیز بازیافت می‌شود.

بسته‌بندی مبتکرانه، حمل و نقل کارآمد

Bosch در حمل و نقل نیز حافظ منابع طبیعی است. تنها یک مثال، ماشین های ظرفشویی‌ Bosch چنان مناسب بسته‌بندی می‌شوند که همزمان امکان حمل محصولات بیشتری فراهم شود که این امر نه تنها موجب کاهش مصرف مواد بسته‌بندی می‌شود، بلکه در مصرف سوخت نیز صرفه‌جویی شده و تولید گاز دی‌اکسید کربن کاهش می‌یابد.

با ما تماس بگیرید

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارتباط با ما
خدمات Bosch

عالی ترین خدمات، قبل و پس از فروش

خدمات بوش را تجربه کنید
Bosch را تجربه کنید.

کیفیت، تکنولوژی و اطمینان را تجربه کنید.

بیشتر بدانید
جستجوی مراکز فروش

مراکز فروش نزدیک محل زندگی!

جستجو