به هر سمتی که برگردید، فضای بیشتری در آن خواهید داشت.

سیستم نوین سبد VarioFlex Pro انعطاف پذیری فوق آلعاده ای برای قرار دادن ظروف در اختیار شما قرار می دهد. با کمک نقاط تماسی قرمز و اهرم‌های Rackmatic، خیلی سریع می توانید جای سبدها را متناسب با ظرف مورد نظر تنظیم کنید. به این ترتیب، تنها در یک شستشو مقدار بیشتری ظروف تمیز و درخشنده خواهید داشت.
.
تنها یک راه برای شستن ظروف کثیف وجود دارد: افزایش فشار!

با برنامه‌ی Super 60°C، حتی کثیف‌ترین ظرف‌ها نیز درخشان و کاملاً خشک می‌شوند. این پمپ پرسرعت برای از بین بردن چربی‌های باقیمانده و رسیدن به درخشندگی بی‌نقص، فشار آب زیادی را در داخل دستگاه تولید می‌کند. تنها با یک برنامه‌ی شستشو ظروف خیلی سریع شسته و خشک می شوند.

تنظیم دقیق زمانبندی

نمایشگر جدید و با وضوح بالا تعبیه شده در پانل بالایی، اطلاعات مفید و بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد تا از دستگاه خود نهایت استفاده را ببرید. این نمایشگر مدت زمان واقعی باقیمانده برای اتمام برنامه شستشو را نشان می‌دهد. در پایان درخشان ترین نتایج دقیقاً به موقع پیش روی شما خواهند بود.

تکامل وقتی اتفاق میافتد که همه چیز با هم متناسب باشند، چه در درون و چه در بیرون...

چرا نباید ماشین ظرفشویی توکاری داشته باشید که تناسب کامل با سبک زندگی و آشپزخانه شما داشته باشد؟ دستگاه‌های سری 8 نه تنها دارای فناوری نوین برای یک شستشوی بی نهایت درخشان هستند، بلکه طراحی منحصر به فرد آن‌ها مشکل‌پسندترین افراد را نیز مجذوب خود می‌کند.

با ما تماس بگیرید

سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارتباط با ما
خدمات Bosch

عالی ترین خدمات، قبل و پس از فروش

خدمات بوش را تجربه کنید
Bosch را تجربه کنید.

کیفیت، تکنولوژی و اطمینان را تجربه کنید.

بیشتر بدانید
جستجوی مراکز فروش

مراکز فروش نزدیک محل زندگی!

جستجو